Phone : +971 4 586 9140

Phone : +1 929-207-9586

Phone : +90 216 306 00 72

Phone : +90 216 306 00 73

Weekday : 09:00 - 18:00

Kaynarca Mahallesi, Kaptan Sk. No:19, 34890 Pendik/İstanbul

info@polidec.com

sales@polidec.com

project@polidec.com

furniture@polidec.com

architecture@polidec.com

construction@polidec.com

ik@polidec.com

HAKKIMIZDA

Poli Mimarlık Dekorasyon A.Ş – YORK STONE CONSTRUCTION iştirakidir, Şirketimiz GUT-BAU markası ve Polidec Luxury Markası ile faliyetlerini sürdürmektedir. Geçmişten günümüze faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektörü anahtar teslim projelerinde, Poliüretan Precast sistemleri, Galvanizli hafif çelik konstrüksiyon yapı ve mobilya üretimi uygulamalarında kazandığımız tüm tecrübe ve birikimlerimizi sürdürmekteyiz.

 

 

 

 

Poli Mimarlık A.Ş. – York Stone Construction bünyesinde üretilen tüm ürünlerimiz Azerbaycan, Katar, Dubai, Abu Dhabi, Umman, Suudi Arabistan, Irak, Güney Amerika, Latin Amerika, Filistin, Makedonya, Gürcistan, Ukrayna, Suriname, Gana, Nijerya’da Dünya’nın en sofistike lüks ve modern iç ve dış tasarımlarını bu ülkelerde hizmete sunulmuştur. Modern mimarinin sofistikeliğini anlatan Arap saraylarının ihtişamını yansıtan her biri birbirinden farklı benzersiz tasarımlarımız, kişiselleştirilmiş üretimimiz, son teknoloji işçiliklerimiz Poli Dekorasyon A.Ş. – York Stone Construction ekibinin mimari ustalığıyla birleşiyor. Tasarım aşamasından başlayarak üretim aşamasına, kurulum ve teslimatına kadar tam kadro uzmanlarımız, kalite kontrol ekibimiz bütün projelerinizi doğru bir şekilde kontrol ederek her aşamada tüm işlemleri kontrol etme ve denetleme görevini üstlenirler. Anahtar teslim iç ve dış mekan tasarım uygulamalarında üretici olmamızın fiyat avantajını kullanarak mobilya, dekorasyon, süsleme elemanları ve kaplama malzemelerinde, poliüretan precast sistemleri üretiminde özel imkanlar sunuyoruz. Yemek odasından genç odasına, tekstil, aydınlatma ve aksesuarlarına kadar birbirinden geniş ürün yelpazesiyle farklı konseptleri bir araya getiren alternatif ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri, ulaşılabilir tasarım anlayışı, kalite ve sağlamlık, şıklık sağlayan ekibimiz aynı zamanda İstanbul Dudullu ve Pendik’te bulunan son sistem fabrikalarımız ile hizmet vermektedir. 1989 yılından beri 30 yıllık inşaat, poliüretan precast sistemleri ve mobilya üretim tecrübemize mimarlarımız, mühendislerimiz ve teknik eleman kadromuzu da dahil ederek en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Şirketimizin Kalite Politikası

 • Hizmet Kalitesi ve güvenirliğinin, insanların hayatı ve yapılarının ömrü ile bağlantılı olduğunun bilinci ile çalışmak.
 • Ürün ve hizmetlerimizde ahlaki kaliteyi en üstte tutarak prensiplerimizden asla ödün vermeden kullanışlı ,yaşam alanları üretmek.
 • Şirketimizin bütün maddi ve manevi kaynaklarını ve yeteneklerini, mükemmelliğe erişmek için sürekli canlı tutmak, tüm gücümüzü en iyi hizmet için seferber etmek.
 • POLIDEC olarak sektörümüzün saygıdeğer ve örnek alınacak markalarından biri haline gelmek.
 • %100 Müşteri mutluluğu sağlamak.
 • Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizi temsil etmek

MİSYONUMUZ

Değerlerimiz ve İş İlkelerimiz.

 • Müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutmak.
 • Değişime ve gelişime açık olmak.
 • Yaptığı işte en iyisini gerçekleştirdiğine dair inançlı ve hevesli olmak.
 • En önemli Sermayemizin insan kaynağı olduğunu unutmamak.
 • Sürekli gelişmek için fon, maddi kaynak ve nitelikli iş gücü yaratmak.
 • İşimizle ilgili üstün bir etik ve moral anlayışa sahip olmak.
 • Şirketimizin iş kültürünun, itibarının ve ideallerinin, kişisel kazançlarımızın önünde geldiğini bilmek.

POLY POLYURETHANE PREKAST SİSTEMLERİ ÜRETİM

Polidec Polyurethane Prekast sistemleri ile, iç ve dış cephede ,özel yalıtım sağlayan PolyPan, PolyWood, PolyStone, PolyMarble, markalı dış cephe kaplamaları ve dekoratif süslemeler, kolonlar, başlıklar, söveler, denizlikler, kat silmeleri, bordürler üretip bir çok büyük projede yer alıp sektöründe lider olmayı hedeflemiştir.

 

POLİÜRETAN NEDİR ?

20.Yüzyılın ikinci çeyreğinde Almanya’da bulunmuş olup, Yine 20.Yüzyılın üçüncü çeyreğinin başlarında ise Amerika Birleşik Devletlerinde Endüstriyel olarak üretimine başlanmıştır. Poliüretan karbamat bağlantıları ile birleştirilen organik üniteler zincirinden oluşan bir polimerdir.

 

Esnek ve esnemeyen köpükler, dayanıklı elastomerler ve yüksek performanslı yapıştırıcılar, sentetik fiberler, contalar, halıların alt kısmı ve sert Plastik yapımında kullanılırlar. Poliüretan, ürün gamı olarak hemen her sektörde yerini almaktadır. Mimari yapılarda dış cephe kaplaması olarak kullanıldığında izalasyon özelliği olduğu için mükemmel sonuçlar vermektedir.

 

CEPHELERDE POLYURETHANE KULLANIMI

Poliüretan Cephe malzemeleri hayallerinizin ulaşabileceği en uç noktaları gerçekleştirebileceğiniz, dekoratif ürünlerdir. Poliüretan Prekastların tercih edilme nedenlerinin başında ehil ellerde belirgin hatlarla sınırsız model seçenekleri sunmasıdır. Dış şartlara mükemmel uyum sağlar.
Beton Prekastlara göre oldukça hafiftir. Proses şartlarını ve teknolojik gelişmeleri takip eden üretici firmalar tarafından üretildiği takdirde boyutsal sınır yoktur. Monoblok olarak üretilebilmektedir. Uygulama sonrası kusursuz bitişler sağlar. Sadece ülkemizde Dış cephe Aksesuarı olarak üretilip cephelerde uygulanan Strafor köpük malzemelerle ömür ve performans olarak mukayese bile edilmesi söz konusu değildir.

 

POLYURETHANE İZOLASYON ÖZELLİĞİ

Poliüretan Prekast Sistemler bünyesinde bulunan POLİÜRETAN LEVHALAR ile cepheler kaplandığında kullanılacak levhaların yoğunluğu maksimum 120-140 kg/m³ olmalıdır. Poliüretan Prekast Sistem dekoratif profillerine göre POLİÜRETAN LEVHLARIN yoğunluğunun daha düşük tutulmasının nedeni ise, yoğunluğun düştükçe malzeme hücre yapısının daha açık olmasıdır.. Bu ne demektir ? Duvarlarımızda sürekli bir şekilde dışardan içeriye veya içeriden dışarıya hareket halinde olan sıcak-soğuk hava sirkülasyonu bulunmaktadır. POLİÜRETAN LEVHALARDAKİ düşük yoğunluk bu hava sirkülasyonunu açık hücre yapısında ki odacıklarda belirli mesafelerde duraklatarak özelliğini belli oranlarda yitirmesine neden olur. Bu da yaşam alanlarımız da konforlu bir ısı sistemi olarak bize dönüş yapmaktadır.

 

( Ülkemizde bir çok kişinin sert ve ağır malzeme iyidir mantığı, cephenizde izolasyon yapmak istiyorsanız çok çok yanlış bir seçimdir. Sert malzemeler soğuk-sıcak havayı çabuk üzerine alır ve çabuk iletirler.

 

Akıllara şöyle bir soru gelebilir. “ Madem yoğunluğu düşük malzemeler daha fazla izolasyon sağlıyorsa, yoğunluğu düşük EPS-XPS ( Strafor ) malzemelerde olduğu gibi Poliüretan Malzemelerin yoğunluğunu da daha düşüremezmiyiz ?”

 

Poliüretan Malzemelerde belirli yoğunluk altında çalışılmak istenirse dekoratif anlamda yüzey kalitesi elde etmek mümkün olamamaktadır. Bu duruma soğuk hava depoları, çatı panelleri ve çatı içi tavanları örnek gösterebiliriz. İlgili ürünlerde kullanılan poliüretan malzemelerde düşük yoğunluklu olduklarından dolayı yeterli yüzey kalitesi elde edilemez. Levha arası olarak uygulanması gereklidir ve uygulanmaktadır. Strafor malzemelerin ise kimyasal yapısı itibarıyla yoğunlukları oldukça düşük, hücre yapıları ise aşırı açık ve esnektir. Sadece ülkemizde dekoratif anlamda kaplama malzemesi olarak kullanılıyor olsa da, Strafor malzemeler ısı farklıklarında, yapısal özelliklerinden dolayı üzerinde çalışmasını engelleyecek argümanlar olmadan ( File, dübel gibi ) tek başına cephede kullanılmamalıdır. Kullanılması sonucu zaman içinde boyutsal farklılar ve bu farklılıklar neticesinde ürünler üzerinde çatlamalar, cepheden ayrılmalar ve boya çatlamaları görülmektedir.

POLY MİMARLIK & DİZAYN

Poly Mimarlık & Dizayn, genç ve dinamik kadrosuyla sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir mimarlık anlayışına sahiptir. Mimari tasarım konusunu bulunduğu yere özgü koşullar ve olanaklar çerçevesinde ele alan ekip; insan, kentsel çevre ve doğal çevreyi odak alarak şekillenen tasarım anlayışıyla ve her daim yüksek motivasyonlu takım ruhuyla mimarlık serüveninde yerini almıştır.

 

Projelerimiz; mimarlık kuramına ait düşünsel birikim, sezgisel mekan algısı ve mimari uygulama deneyiminin nesnel bilgisiyle harmanlanan zengin bir nüveden türemektedir. İçinde bulunduğumuz enformasyon çağının yarattığı kuvvetli iletişim ortamı ve sürekli gelişen dijital tasarım araçları; mimari üretim sürecimizi besleyecek şekilde rafine edilerek değerlendirilmektedir. Ortaya konan mimari ürünün kentsel çevreyle projenin özniteliklerine uygun bir bağlamda eklemlenen, doğal çevrenin bileşenlerine saygılı, sürdürülebilir, fonksiyonel, estetik ve yenilikçi bir tasarım olması hedeflenmektedir.

 

Mimari ve iç mimari alanında ölçek ve kategori bakımından geniş bir yelpazede çeşitlenen projeler, konsept tasarım aşamasından detay çözümlerine kadar büyük bir titizlikle yürütülmektedir. Bazı projelerin inşaat sürecine de dahil olunmaktadır. Hazırlanan statik ve elektromekanik projeler ile peyzaj projelerinin mimari tasarım anlayışımızla uyumlu olmasına son derece önem verilmektedir. Uygulama projelerimizin tüm mühendislik disiplinleriyle tam bir koordinasyon içinde hazırlanması, önerilen mimari çözümlerin tutarlılığını ve uygulanabilirliğini en üst seviyeye taşımaktadır. Mimari tasarım pratiği, estetik yönü ve teknik boyutlarıyla birlikte bir bütün olarak ele alınıp uygulamaya ilişkin deneyim ve bilgi birikimiyle zenginleşerek gelişmeye devam etmektedir.

 

Amacımız İstanbul’un merkezindeki ofisimizden dünyanın her noktasındaki müşterilerimiz ve projeler için beklentilerine uygun çözümler getirmektir.

POLY MOBİLYA ÜRETİM & DEKORASYON

‘’Yaptığın işi gönlünde hissedersen ,ırmaklar çağlar içinde’’ = Mimar Sinan
Sözüyle hissederek ilerlediğimiz bu yolda eşiz ve muhteşem tasarımlarımız la ustalarımızın el zanaati ve gönül zenginliği ile dizayn ediyoruz.

 

Sanatı Tasarımla buluşturan Poli Mobilya üretiminin her aşamasında kullanıcının fonksiyon ve estetik kaygılarını göz önüne alarak 3 boyutlu tasarım uygulamalarından “Sanal Gerçeklik” platformlarına kadar uzanan geniş bir yelpazede kullanıcıyı sürece dahil ederek projelendirme yapmakta ve kullanıcının dokunabileceği ürün numuneleriyle süreci devam ettirerek uygulamaya koymaktadır.

 

Başlangıçtan sonuca kadar kullanıcı dostu olmayı hedefleyerek, kullanıcıyı sürecin başlangıcından işi teslim aldığı ana kadar mutluluk esaslı iş anlayışını deneyimleme olanağını sağlar.

POLY İNŞAAT

Satış, pazarlama, üretim ve Ar-Ge bölümlerinde çalışan mühendis ve mimarlardan oluşan uzman kadrosuyla tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştire POLIDEC İNŞAAT A.Ş., yüksek teknolojili üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj, bina içi tesisat, boya ve satış sonrası hizmetleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de ve uluslararası platformlarda hizmet sunmaya devam etmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Sizleri ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Telefon: 0 216 306 00 72

Telefon: 0 216 306 00 73

Hafta İçi: 09:00 - 18:00

Kaynarca Mahallesi, Kaptan Sk. No:19, 34890 Pendik/İstanbul

info@polidec.com

sales@polidec.com

project@polidec.com

furniture@polidec.com

architecture@polidec.com

construction@polidec.com

Mesaj GönderSİZ HAYAL EDİN, BİZ YAPALIM.

SON GÖNDERİ

m

SON VİDEO

SON PROJE

GALERİ

 • Africa
 • Angola
 • Bangladesch
 • Interior Design Nairobi
 • Abu Dhabi
 • Saudi Arabia
 • Medina
 • Mecca (Makkah)
 • Jeddah
 • Oman
 • Al Ain
 • Ajman
 • Qatar
 • Umm al-Quwain
 • Sharjah
 • Fujairah
 • Tehran
 • Kuwait
 • Kenya
 • Nigeria
 • Pakistan
 • Uganda
 • South Africa
 • Zimbabwe
 • Tanzania
 • Australia
 • Abuja
 • Lagos
 • New York
 • Los Angeles
 • Miami

HİZMET VERDİĞİMİZ ÜLKELER

 • Africa
 • Angola
 • Bangladesch
 • Interior Design Nairobi
 • Abu Dhabi
 • Saudi Arabia
 • Medina
 • Mecca (Makkah)
 • Jeddah
 • Oman
 • Al Ain
 • Ajman
 • Qatar
 • Umm al-Quwain
 • Sharjah
 • Fujairah
 • Tehran
 • Kuwait
 • Kenya
 • Nigeria
 • Pakistan
 • Uganda
 • South Africa
 • Zimbabwe
 • Tanzania
 • Australia
 • Abuja
 • Lagos
 • New York
 • Los Angeles
 • Miami